Çalışma Felsefemiz

İhtiyaçlara en doğru çözümleri ararken, müvekkillerimizle doğrudan ve yakın çalışma prensibi ile çalışmaktayız. Doğrudan iletişimin gücüne inanmaktayız.

Yüksek kalite felsefesi ile en iyi ve uygun maliyetli hukuki tavsiyeler sunmamızın sonunda, hukuki ilişkilerimizi uzun süreli bir dostluğa dönüştürmekteyiz.

Görevimizi yaparken kimseye, ne müvekkile, ne hakime, ne de iktidara tabiyiz. Bizim aşagimizda kişilerin varlığı iddiasında değiliz. Fakat hiçbir hiyerarşik üst de tanımıyoruz. En kıdemsizin en kıdemliden veya isim yapmış olandan farkı yoktur. Avukatlar tarih boyu köle kullanmadilar ama hiçbir zaman efendileri de olmadı!..

(MOLIERAC)

heykel

Justitia, Roma döneminde adaleti simgeleyen tanrıçadır. Justitia’nın genel anlamda kullanılan görünümünde, bir elinde kılıç, diğer elinde terazi tutar ve gözleri bağlı olarak resmedilir.
[ Devamı için tıklayınız. ]

Gökmen Ergür

Gökmen Ergür
Avukat – Arabulucu

1978 doğumlu Avukat Arabulucu Gökmen Ergür, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 2006 yılından itibaren, kurucusu olduğu ve Beylikdüzü bölgesinde bulunan hukuk bürosunda avukatlık, danışmanlık ve arabuluculuk hizmetleri vermektedir.

Nejla Ergür

Nejla Ergür
Avukat

1983 doğumlu Av. Nejla Ergür, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 2010 yılından itibaren, ortağı olduğu ve Beylikdüzü bölgesinde bulunan hukuk bürosunda avukatlık ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.